Odeslat emailem Tisk stránky

Dodavatelé a partneři

DODAVATELÉ A PARTNEŘI

AGROB BUCHTAL KERAMIC Renomovaný německý výrobce obkladových materiálů se zaměřením na bazény. Široká nabídka specielních prvků přelivných žlábků, tvarovek a vlastních obkladových materiálů je dostupná v téměř neomezené paletě barev vč. volitelné barvy mřížek přelivných žlábků. 

ALKORPLAN 

Renomovaný evropský výrobce systému těžkých fólií. Vnitřním pláštěm z těchto specielních bazénových těžkých fólií o tloušťce 1,5 mm vytváříme vodotěsnou a pohledovou úpravu nádrží železobetonových, ocelových (např. repase "vítkovických" bazénů), jakýchkoliv stávajících netěsných, ale předeším nově budovaných bazénů z thermomasivu. Pravidelná inovace moderních a efektních dizajnů.

ALUKOV HZ Odbytujeme zastřešení bazénů, whirlpoolů a teras nejvýznamnějšího českého výrobce ALUKOV HZ. Zastřešení se vyznačují nejen špičkovou kvalitou, variabilitou, ale i vysokou užitnou hodnotou a  jsou považována za nejkvalitnější na českém trhu.  
APPIANI Renomovaný italský výrobce mozaikových a plošných obkladových materiálů.
ASTRAL Přední evropský výrobce velkého spektra bazénových technologií a příslušenství (filtrace, čerpací technika, vybavení bazénové vany, nerezové žebříky, atd. atd.). 
ATREA Tuzemský výrobce vzduchotechniky, kompaktních větracích jednotek, rekuperačních výměníků tepla a digestoří.
CALOREX

Renomovaný britský výrobce lokálních odvlhčovacích jednotek s možností teplovzdušného vytápění.

COMPASS POOLS

Renomovaný evropský výrobce bazénů ze sklolaminátové skořepiny, která je doplněná patentovaným keramickým jádrem a dalšími vrstvami tak, aby bazény odolaly povětrnostní podmínkám středoevropského klimatu a zároveň splnily estetické nároky nejnáročnějších zákazníků.  

DAS Tuzemský výrobce technologických rozvaděčů pro bazény, solární ohřevy, komerční whirlpooly, parní lázně atd.
DESSO DLW Renomovaný německý výrobce systému těžkých fólií DLW. Vnitřním pláštěm z těchto specielních bazénových těžkých fólií o tloušťce 1,5 mm vytváříme vodotěsnou a pohledovou úpravu nádrží železobetonových, ocelových (např. repase "vítkovických" bazénů), jakýchkoliv stávajících netěsných, ale předeším nově budovaných bazénů z thermomasivu.
DINOTEC Renomovaný německý výrobce automatických aparatur na měření parametrů vody a dávkování korekčních kapalin vč. UV aparatur a ozon aparatur.
DOLPHIN Automatické roboty čištění dna a stěn bazénů.
EOS

Renomovaný německý výrobce saunových topidel, regulací a příslušenství pro sauny, biosauny, infra sauny atd. pro privátní i komerční účel.

GEA FRICOSTAR Renomovaný výrobce lokálních odvlhčovacích jednotek s možností teplovzdušného vytápění.

GRANDO

Renomovaný německý výrobce, který za 45 let dosáhl pozice jedničky na světovém trhu. Automatické lamelové kryty hladiny se servopohonem jsou vyráběny ve více než 11-ti typových provedeních pro individuálního řešení každého bazénu.

HUGO LAHME Bronzové technologické komponenty, aparatury a atrakce pro železobetonové bazény s vnitřním keramickým nebo mozaikovým obkladem - agregáty na plavání proti proudu, stěnové hydromasáže, masážní lůžka, dnové vzduchové masáže, podhladinové světlomety, horní polevy, přívalové sprchy, skimmery, trysky, atd.
IDEAL STANDARD

Renomovaný německý výrobce kvalitních nerezových žebříků, schodů, madel, zvedáků, atd.

MENERGA Renomovaný německý výrobce vzduchotechnických jednotek pro odvlhčování, teplovzdušné vytápění a komfortní větrání specielně bazénových hal, wellness center apod. Volitelné jedno a dvoustupňové zpětné získávání tepla, komunikace s nadřazenými systémy objektů, to vše při oproti konkurenci kompaktních rozměrech.

PRAHER

Přední evropský výrobce příslušenství pro bazény (vysavače, kartáče, síťky, atd.)

PROMINENT  Renomovaný německý výrobce automatických aparatur na měření parametrů vody a dávkování korekčních kapalin vč. UV aparatur a ozon aparatur.
PSA Renomovaný francouzský výrobce titanových a nerezových výměníků pro bazény a komerční whirlpooly. Taktéž výrobce špičkových bazénových tepelných čerpadel.
RAKO Dodavatel obkladových materiálů pro bazény, sprchy a další části mokrých zón.
RIVIERA POOL Renomovaný německý výrobce komerčních masážních bazénů/whirlpoolů, ochlazovacích bazénů a především kompaktních laminátových bazénů. 
SET Renomovaný německý výrobce vzduchotechnických jednotek pro odvlhčování, teplovzdušné vytápění a komfortní větrání specielně bazénových hal, wellness center apod. Volitelné jedno a dvoustupňové zpětné získávání tepla, komunikace s nadřazenými systémy objektů.
TEUCO Italský výrobce masážních bazénů - vířivek pro privátní i komerční účel.
SPECK PUMPEN Renomovaný evropský výrobce veškeré čerpací techniky pro bazény: filtrační čerpadla, čerpadla pro atrakce bazénů, agregáty na plavání proti proudu atd.
SUNDANCE SPA Kalifornská společnost Sundance Spas vyrábí špičkové whirlpooly již od roku 1979. Za tu dobu dosáhla pozice světové dvojky. Nabízí široké spektrum vnitřních a venkovních masážních bazénu pro privání účel.
USSPA Renomovaný český výrobce masážních bazénů/vířivek pro privátní a komerční využití.
WDT Renomovaný německý výrobce specielních aparatur pro komerční aroma sauny, parní/solné lázně, wellnessové/zážitkové sprchy, ochlazovny, atd.  

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30