Odeslat emailem Tisk stránky

Komplexní řešení

Naše firma vám nabízí komplexní vyřešení a zajištění celé zakázky – Vy nám sdělíte svůj záměr / vizi a my zajistíme vše ostatní.

 

Široký záběr – od kvalitního a životného venkovního bazénu, přes wellnessovou zónu rodinného domu s vnitřním bazénem, whirlpoolem, parní lázní a saunou, až po kompletní wellness centra. U všech těchto prostor řešíme i jejich klima – odvlhčování, větrání a vytápění.

 

Neprodáváme „z katalogu“ – všem zájemcům  z řad architektů, projektantů a samozřejmě zákazníků nabízíme bezplatné nezávazné několikahodinové vstupní jednání v prostorách našeho showroomu – největšího funkčního na Moravě, při kterém se na vlastní nejen oči můžete seznámit s námi dodávaným sortimentem, úrovní a kvalitou naší práce.

 

Díky našim zkušenostem a počtu realizací nabízíme každému klientovi individuelní řešení na míru.

 Vlastní projekce zabezpečuje vše od studie, variantně dispozičně-provozních návrhů, 3D vizualizací až po kompletní prováděcí projektovou dokumentaci – vše s ohledem na maximální využití každého centimetru investičně i provozně nejdražších prostor daného objektu.

 

Realizace kompletujeme z parametricky nejvhodnějších komponentů, zařízení a moderních technologických aparatur více než 40 renomovaných výrobců a dodavatelů.

 

Celá šíře našeho sortimentu je přehledně k vidění na mapě stránek.

 

Realizaci zajišťují naši kvalifikovaní technici a montéři, jen malá část specielních prací je kooperována s týmem osvědčených externích spolupracovníků.

 

Výsledkem je atraktivní moderní a nadčasové řešení s vysokým uživatelským komfortem, současně však řešení maximálně praktické a taktéž s co nejnižšími provozními náklady.

 

Dejte nám možnost o tom přesvědčit i Vás ……

 

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30