Odeslat emailem Tisk stránky

Servis bazénů, whirlpoolů a wellness center

Abychom Vám byli trvale schopni poskytnout rychlý a kvalitní servis, realizujeme zakázky „pouze“ na území Moravy. Naši klienti tím pádem nemusí hradit přespočetné náklady za dojezd několika set kilometrů navíc.


Naši servisní technici jsou pravidelně proškolováni na všechny námi dodávané aparatury a technologická zařízení. K maximálně rychlému a potažmo levnému provedení pravidelného či sezónního servisu, stejně jako detekování a následnému odstranění eventuelní závady napomáhá i maximální vybavení servisních vozidel a zázemí velkého skladu náhradních dílů, spotřebního materiálu, provozních náplní desinfekčních automatik, aromat do potíren, atd,atd.
 

Automobily pro servis bazénů

Ukázka práce servisního technika BWS

 
Na základě Vašich potřeb a individuelních požadavků zabezpečujeme na námi realizovaných zakázkách následující servis:

 

• záruční servis


pozáruční servis se zabezpečením náhradních dílů nainstalovaných komponentů


pravidelný servis provádíme dnes už téměř na 200 zakázkách – welness centrech, bazénech a whirlpoolech především s automatikou na měření parametrů vody a dávkování chemie. Spočívá v očištění úsad na měřících sondách, jejich kontrole a doplnění náplní s následnou překalibrací celé aparatury, doplnění korekčních kapalin na úpravu vody, kontrole všech technologických komponentů, vysátí dna bazénu, proprání filtrační náplně, vyčištění filtrů vzduchotechnického zařízení, apod. U parních generátorů čistíme pracovní válce, dle potřeby měníme elektrody, atd,


mimořádný servis (výměna vody v bazénech, whirlpoolech, vyčištění bazénové vany, akumulačních nádrží, sanitace, výměna filtračních náplní, kontrola a seřízení celých technologických kompletů).


periodické kontroly / revize technologických zařízení a aparatur


sezónní servis venkovních bazénů (zazimování, odzimování na cca 250-ti zakázkách)


• postupné dovybavování a modernizace zakázek - dle požadavků a finančních možností našich klientů


• u zakázek, kde si odborný personál po našem zaškolení obsluhy zabezpečuje pravidelný servis sám, dodáváme pouze korekční kapaliny na úpravu parametrů vody, vonné esence do potíren, atd. 

 

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30