Odeslat emailem Tisk stránky

RivieraPool vířivé bazény

RivieraPool patří k předním výrobcům montovaných bazénů a vířivek pro privátní i veřejný sektor. Vířivky vyrábí od roku 1978.

Bazény a vířivky Riviera najdete v mnohých soukromých zahradách, fitness centrech a na nejpěknějších terasách po celé Evropě. Taktéž v hotelech, centrech volného času a na výletních lodích v Karibiku. Jednoduše všude tam, kde je na prvním místě pohodlí při koupání, solidní kvalita a moderní design.

Výrobky RivieraPool jsou vyvíjeny v souladu s medicínskými a fyzioterapeutickými hledisky a jsou vyráběny ve vlastních výrobních provozech v sídle mateřské společnosti v Německu.


Masážní bazény – whirlpooly nové generace. Více vybavení, nová technika, úplně nová koncepce, která Vás nadchne. Dvě masážní čerpadla, dmýchadlo vzduchových masáží, 24-hodinová filtrace včetně izolačního krytu a ozonátoru.

 

VITARA - jednoduše jen oddych
Ideální masážní bazén pro dvojice. Opěrka s mírným přehnutím vytváří dvě pohodlná místa na ležení vedle sebe – s tryskami na záda, nohy a dvěma pohodlnými polštáři. Trysky na ramena a krk jsou umístěné samostatně. Úplně se ponořit do teplé vody - to je to pravé uvolnění.
Mimochodem: Vitara je díky  svým rozměrům umožňujícím přenášení přes dveře obzvlášť vhodná na umístění v budově nebo v těžce dostupných venkovních prostorách. 
 

Technické parametry:
Rozměry (v cm) 191 x 191 x 74
Počet masážních míst 2
Objem náplně 650 lt
Celkový počet trysek 12

 
VIANO – elegán v dvoubarevném provedení
Viano – kompaktní, elegantní, funkční. Pohodlné relaxační lehátko a dvě velkoryse řešená masážní místa nabízí dostatek místa pro uvolnění – trysky Superjet masírují záda, trysky Microjet oblast chodidel. Obě místa na sezení jsou umístěna v odlišných výškách, což vyhovuje rozdílným tělesným výškám osob. Viano je kousek životní kvality, kterou by jste si měli dopřát - proč ne na Vaší terase?

Opravdu ušlechtilý – dvoubarevný bazén Viano. Bílý akryl zvýrazňuje třpyt vlastního zbarvení vody v jemně modrém odstínu. Obklad se elegantně a nadčasově leskne. Akryl od bílé přes stříbrnou až po perleťovou. Obklad vytváří elegantní kontrasty.


Technické parametry:
Rozměry (v cm) 195 x 177 x 80
Počet masážních míst 3
Objem náplně 650 lt
Celkový počet trysek 30

 

SIENNA – má všechno, co má vířivka mít
Sienna – čtyři masážní místa, která splní každé přání. Dostatek místa pro wellness relaxaci v teplé vodě v pohodlí domova nebo na zahradě. Sienna nabízí při svých kompaktních rozměrech všechny masážní systémy a kompletní hydroterapeutickou koncepci. Kompaktní rozměry přitom umožňují lehké přenesení dveřmi. Díky konstrukční výšce do 80 cm je i tento masážní bazén ideální na koupání v interiéru.
Důležitá informace: stabilní schůdek s držadlem z ušlechtilé oceli umožňuje ideální a bezpečný vstup a výstup.

 

Technické parametry:
Rozměry (v cm) 195 x 220 x 80
Počet masážních míst 4
Objem náplně 700 lt
Celkový počet trysek 37

 

SIENNA XL – velká, mohutná a super elegantní
Sienna XL – masážní bazén se 6 místy na sezení, který nadchne svou pověstnou elegancí. Ikdyž jako „největší člen rodiny“ masážních bazénů Riviera poskytuje maximum komfortu a funkcí, je do jisté míry podhodnocený. Žádná jiná vířivka s takovou nabídkou masážních míst a funkcí se nevyznačuje stejně vydařenou kombinací funkcí a designu.

Sienna XL má k dispozici dodatečný ohřev a další přívod proudu, aby mohla naplno rozvinout své schopnosti.
 
Technické parametry:
Rozměry (v cm) 195 x 290 x 80
Počet masážních míst 6
Objem náplně 1300 lt
Celkový počet trysek 45

 

PENTA P – lesklá ušlechtilá ocel – ušlechtilé teakové dřevo
Lesklá ušlechtilá ocel odráží slunce. Ušlechtilé teakové dřevo svědčí o jižním šarmu. To je svět Penta P Maritim. Hodnotný originál, který je vrcholem vybavení každého fitness centra a bazénové haly.
A vybavení – perfektní: lehátko se vzduchovými tryskami zabezpečí rovnoměrnou masáž celého těla. Kompletní systém vzduchových a hydro masážních trysek masíruje tělo tam, kde je to potřebné.

Díky sedačkám a lehátkům je Penta P úžasně pohodlná a nabízí vysokou míru volnosti pohybu. Zároveň mohou masážní trysky působit přímo na tělo – to je víření v nejkrásnější podobě.
 

Technické parametry:
Rozměry (v cm) 217 x 260 x 97
Počet masážních míst 4 - 5 
Objem náplně  900 lt
Celkový počet trysek 37

 


Masážní bazény Viano, Sienna a Sienna XL je možné dodat v designové vybavě Avantgarde, Emotion nebo Maritim - více informací o jednotlivých designových řadách a cenovou nabídku pro Vás rádi na vyžádání zpracujeme.
 
 

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30