Odeslat emailem Tisk stránky

Vysoké podchozí modely zastřešení


Zastřešení bazénu LAGUNA
Prostorné zastřešení lze využít nejen jako kryt Vašeho bazénu, ale také jako „halu“, kde si můžete s rodinou nebo s přáteli v klidu a v závětří vychutnat kávu či čaj. Umístit zastřešení mimo prostor bazénu Vám umožní důmyslný posuvný systém, kterým můžete pohodlně pohybovat konstrukcí v obou směrech.

Technické parametry:

Šířka: 4,00 - 9,00 m
Délka: 6,40 - 16,00 m
Výška: 2,20 - 3,00 m
Počet segmentů: 3 - 7

 

Zastřešení bazénu OCEANIC - vysoký
Průhledné jako sklo, a to kompletně nebo částečně. Záleží jen na Vás. Takové může být Vaše zastřešení bazénu, pokud se rozhodnete pro tento prvotřídní model. „Kouzelným“ materiálem, který nám umožňuje nabídnout Vám tento komfort při zachování těch nejpřísnějších kritérií na stabilitu, odolnost a bezpečnost je tzv. kompaktní polykarbonát. Z terasy domu nebo z okna je přes průhledný polykarbonát bez problémů vidět do bazénu nebo z bazénu do zahrady. Pojezdové dráhy po obou stranách jsou elegantním a účelným řešením manipulace s tímto modelem zastřešení.

Technické parametry:

Šířka: 4,00 - 8,00 m
Délka: 4,31 - 17,00 m
Výška: 2,08 - 2,84 m
Počet segmentů: 2 - 8

 

 
Zastřešení bazénu OLYMPIC
Jedná se o TOP výrobek, který zaujme novým designem a elegantním vzhledem. Jeho konstrukce je složena z jedné nebo dvou polokopulí (okrouhlých částí) s tím, že uprostřed (vzadu) je standardní tvar segmentů zastřešení. Volný pohyb po celém zastřešeném prostoru je samozřejmostí. Přesuvný systém umožňuje snadný posuv segmentů v obou směrech. V každé z polokopulí je rozsuvná část otevíratelná od středu. Snadné otevírání (zavírání) lehce obstará jedna nebo dvě osoby (v závislosti na velikosti konstrukce). Variantou může být i elektrický posuv zastřešení. Hliníkové profily mohou být provedeny ve velmi atraktivním provedení dřevodekor, které obzvláště vyniká u takto velkých modelů zastřešení bazénů.

 Technické parametry:
Šířka: 5,00 - 11,0 m, Délka: přes 3,5 m
Výška: 2,60 - 3,0 m,
Počet segmentů: > 2


Zastřešení bazénu ORIENT
Fascinující konstrukce podobná těm, které jsou viděny v pohádce „Tisíce a jedné noci“ nebo ve východních zemích. Hemisférický tvar zaručuje vysoký stupeň izolace celého bazénu a také zlepšuje udržování tepla. Pohyblivá část zastřešení může být snadno posunována po pojezdové dráze. Tento systém umožňuje odkrýt cca 1/4 bazénu, čímž je regulována teplota vzduchu v horkých dnech a současně dovolí slunečním paprskům svítit přímo na bazén.

Technické parametry:
Výška:
1,90 - 3,50 m
Průměr: 4,00 - 10,00 m (vnitřní), 4,25 - 10,25 m (vnější)

Zastřešení bazénu RAVENA
Pro klienta, který hledá ideální poměr mezi velikostí a funkčností, je tento model zastřešení optimálním řešením. Jde o kombinaci svislých stěn svírajících úhel cca 80° a klenutých segmentů. Tvar zastřešení umožňuje neomezený pohyb kolem 3 stran bazénu. Ve vertikální boční stěně jsou umístěny přesuvné dveře, v přední a zadní stěně mohou být přesuvné nebo otevíravé dveře. Díky svému modernímu provedení a hezkému vzhledu je tento model
u klientů velmi oblíbený a žádaný.

Technické parametry:
Šířka: 4,00 - 7,50 m
Délka: 6,40 - 16,00 m
Výška: 2,20 - 3,00 m
Počet segmentů: 3 - 7
Zastřešení bazénu VENEZIA
Venezia je svým provedením podobná modelu Imperia z kategorie nízkých zastřešení s rozdílem, že tento typ skýtá dostatek prostoru, aby byl zcela podchozí. Tento líbivý model je upřednostňován mnoha zákazníky pro svůj tvar a velký vnitřní prostor. Zajistí příjemný pobyt ve vašem bazénu v horkých i chladných dnech.

Technické parametry:
Šířka: 4,00 - 8,00 m
Délka: 6,40 - 16,00 m
Výška: 2,35 - 3,00 m
Počet segmentů: 3 - 7Zastřešení bazénu VISION
Zastřešení bazénu podobné tvarově modelu Corona z kategorie nízkých konstrukcí. Vision je však podchozí. Jeho minimální výška začíná na 180 cm, což umožňuje pohyb a pobyt pod celým zastřešení včetně bočních stěn. Konstrukce hliníkových profilů snese vyšší zatížení. Nový typ konstrukce bočního vstupu umožňuje u tohoto modelu umístění vchodu do kteréhokoli segmentu. Tento tvar zastřešení si jistě získá pro svoje vlastnosti mnoho zákazníků a stane se ozdobou vašeho bazénu.

Technické parametry:
Šířka: 4,0 - 6,0 m, Délka: 6,4 - 14,9 m
Výška: 2,29 - 2,78 m, Počet segmentů: 3 - 7

Další podrobné informace o 
- standardním provedení jednotlivých typů zastřešení
- dalších možnostech provedení
  (povrchová úprava profilů, typy a barevné provedení polykarbonátů, atd.)
- doplňkovém vybavení
  (dveře, boční vstupy, výklopný práh, zamykací klika, zvýšení zastřešení atd.)
Vám rádi předvedeme na našem
promotion.

Dle Vámi blíže specifikovaných požadavků Vám zpracujeme nezávaznou variantní cenovou nabídku - kontaktujte nás.


 

 

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30