Odeslat emailem Tisk stránky

Zastřešení whirlpoolů

 

Zastřešení OASIS™ - Small
Zastřešení Oasis – Small v sobě ve správném poměru kombinuje vlastnosti modelů SPA Sunhouse ® a SPA Verandy. Největší výhodou tohoto modelu je konstrukce navržená k zakrytí prostoru při použití stávající vertikální stěny. Takto zastřešený prostor může sloužit nejen k zakrytí vířivé vany, ale i bazénku. Zastřešení může dobře posloužit i jako zahradní altán pro trávení volných chvil na zahradě. Zastřešení má otevíratelnou střechu a jedny nebo dvoje přesuvné dveře. Polokopule umožňuje široké otevření a nabízí posuvnou střechu pro ventilaci. Varianta s bronzovým (kouřovým) polykarbonátem chrání před slunečním zářením a přirozeně reguluje vnitřní teplotu na komfortní úrovni.

Technické parametry:
Šířka zastřešení: 4,11 m
Délka zastřešení: 4,10 m (ode zdi)
Výška zastřešení: 2,30 m

Zastřešení bazénu OASIS™ - Large
Zastřešení Oasis – Large™ v sobě ve správném poměru kombinuje vlastnosti modelů SPA Sunhouse ® a SPA Verandy. Největší výhodou tohoto modelu je konstrukce navržená k zakrytí prostoru při použití stávající vertikální stěny. Takto zastřešený prostor může sloužit nejen k zakrytí vířivé vany, ale i bazénku. Zastřešení může dobře posloužit i jako zahradní altán pro trávení volných chvil na zahradě. Zastřešení má otevíratelnou střechu a jedny nebo dvoje přesuvné dveře. Polokopule umožňuje široké otevření a nabízí posuvnou střechu pro ventilaci. Varianta s bronzovým (kouřovým) polykarbonátem chrání před slunečním zářením a přirozeně reguluje vnitřní teplotu na komfortní úrovni. 

Technické parametry:
Šířka zastřešení: 5,00 m
Délka zastřešení: 5,60 m (ode zdi)
Výška zastřešení: 2,70 m

Zastřešení SPA DOME ORLANDO® - Small
SPA DOME ORLANDO small může být opravdovým klenotem ve vaší zahradě, který ochrání vířivou vanu před nepřízní počasí nebo přímým slunečním svitem. Zastřešení se vyznačuje pravidelným kruhovým tvarem, který umocňuje zaoblená konstrukce z vertikálních profilů. Model se skládá z obvodových částí, dveřních částí a vrchlíku. Vzniklá kopule je uložena na kruhové kolejnici umožňující otáčivý pohyb v rozmezí 360° v obou směrech. Zastřešení může být provedeno v několika variantách výplní. Průhledná a průsvitná varianta výplní dovolí vychutnat si výhled na vaši zahradu přímo z vířivé vany. Naopak diskrétní varianta v kouřovém provedení dodá vaší relaxaci diskrétnost.

Technické parametry:
Výška zastřešení: 2,30 m
Radius: 4,00 m, 4,11 m (vnitřní, vnější)
Váha: 230 kg
Šířka dvojitých dveří: 2,47 m
 

Zastřešení SPA DOME ORLANDO® - Large
Rozdílná specifikace oproti typu SPA DOME ORLANDO Small - Vzniklá kopule je uložena na kruhové kolejnici a pevně zafixována do podkladu přes křížovou zesilovací konstrukci. Zastřešení může být provedeno v několika variantách výplní. Průhledná a průsvitná varianta výplní dovolí vychutnat si výhled na vaši zahradu přímo z vířivé vany. Naopak diskrétní varianta v kouřovém provedení dodá vaší relaxaci diskrétnost. Celkový dojem při pohledu na zastřešení lze doladit barvou profilů. Vybírat můžete z několika variant barev a imitace dřeva.

Technické parametry:
Výška zastřešení: 2,70 m
Radius: 4,89 m, 5,00 m (vnitřní, vnější)
Váha: 330 kg + šířka dvojitých dvěří

 

Zastřešení SPA SUNHOUSE®
Zastřešení SPA SUNHOUSE® je oválnou verzí SPA DOME ORLANDO® SMALL. Vzhledem ke svým větším rozměrům poskytuje i větší užitný prostor. Má otevíratelnou střechu a dvoje přesuvné dveře. Každý model je složený ze dvou polokopulí (jako rozpůlené SPA DOME ORLANDO® SMALL), dvou rovných segmentů zastřešení s bočními přesuvnými dveřmi a vrchlíku s odvětrávatelnou posuvnou střechou pro zlepšení ventilace. Dvoukřídlé rozsuvné dveře umístěné v jedné z polokopulí, umožňují manipulaci s vířivou vanou a zároveň slouží jako hlavní vstup do zastřešení. Varianta s bronzovým (kouřovým) kompaktním polykarbonátem podstatně snižuje účinek slunečního záření a vytváří příjemné prostředí pro oči a dále pomáhá udržet komfortní vnitřní teplotu. Konstrukční prvky zajišťují nejen snadnou a efektivní montáž, ale i vlastní nenáročnou údržbu zastřešení.

Technické parametry:
Šířka zastřešení: 4,11 m
Délka zastřešení: 6,16 m
Výška zastřešení: 2,30 m
Váha: 300 kg
Šířka dvojitých dveří: 2,47 m  

 

Zastřešení SPA GRAND SUNHOUSE®
Zastřešení SPA GRAND SUNHOUSE® je oválnou verzí SPA DOME ORLANDO® LARGE. Vzhledem ke svým větším rozměrům poskytuje i větší užitný prostor. Má otevíratelnou střechu a dvoje přesuvné dveře. Každý model je složený ze dvou polokopulí (jako rozpůlené SPA DOME ORLANDO® LARGE), dvou rovných segmentů zastřešení s bočními přesuvnými dveřmi a vrchlíku s odvětrávatelnou posuvnou střechou pro zlepšení ventilace. Dvoukřídlé rozsuvné dveře umístěné v jedné z polokopulí, umožňují manipulaci s vířivou vanou a zároveň slouží jako hlavní vstup do zastřešení. Varianta s bronzovým (kouřovým) kompaktním polykarbonátem podstatně snižuje účinek slunečního záření a vytváří příjemné prostředí pro oči a dále pomáhá udržet komfortní vnitřní teplotu. Konstrukční prvky zajišťují nejen snadnou a efektivní montáž, ale i vlastní nenáročnou údržbu zastřešení.

Technické parametry:
Šířka zastřešení: 5,00 m
Délka zastřešení: 8,00 m
Výška zastřešení: 2,70 m
Váha: 600 kg
Šířka dvojitých dveří: 3,0 m  

 

 

Další podrobné informace o 
- standardním provedení jednotlivých typů zastřešení
- dalších možnostech provedení
  (povrchová úprava profilů, typy a barevné provedení polykarbonátů, atd.)
- doplňkovém vybavení
Vám rádi předvedeme na našem
promotion.


Dle Vámi blíže specifikovaných požadavků Vám zpracujeme nezávaznou variantní cenovou nabídku - kontaktujte nás.

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30