Keramické obklady a dlažby jsou pro bazény výbornou volbou – jedná se o odolný a hygienicky nezávadný materiál. Navíc se Vám nabízí nepřeberné možnosti designu, abyste si mohli svůj bazén přizpůsobit. Při výběru je však vhodné vždy posoudit podmínky, ve kterých bude bazén provozován. Dále popíšeme některé výhody obkladů.

Individuální styl

Mrazuvzdorné keramické dlažby s výběrem mnoha barev a textur otevírají dveře Vaší fantazii: můžete si vybrat minimalistický nebo neo-venkovský styl, například provensálský nebo kosmopolitní, tradiční, středomořský styl… Neexistují žádné limity, záleží jen na Vašem vkusu.

Jednotný design

Sjednocení designu všech venkovních ploch je velkým úspěchem. Díky keramickému obkladu bazénu a dlažbám ze stejné série lze dosáhnout naprosté estetické integrace – Váš prostor bude jedinečný a neopakovatelný.

Odolný materiál

Keramické dlaždice při správné údržbě neztrácí své vlastnosti a odolávají vodě a povětrnostním vlivům beze změny, bez ztráty barvy a bez porušení. Odolávají také mrazu a velkým změnám teplot (je to však podmíněno správně provedeným podkladem a důsledným dodržováním technologických postupů).

Bezpečné protiskluzové podlahy

Mechanické vlastnosti povrchu jsou nezbytné, protože zabraňují úrazům a zvyšují bezpečnost Vaši i vaší rodiny. Protiskluzové vlastnosti se postupem času neztrácejí.

Udržitelný materiál

Díky dlouhé životnosti slinutých keramických dlažeb jsou minimalizována rizika negativního vlivu na životního prostředí. I toto můžete vzít při výběru materiálu v úvahu.

 

Bazén je vždy úžasný sen – už máte ten svůj? Díky, že ho sdílíte s námi! Inspirovat se můžete níže, nebo v oddílu GALERIE.

KONTAKTUJTE NÁS