Plavecké bazény USSPA

Plavecké bazény s protiproudem

Velkorysý prostor, příjemná teplota vody a možnost celoročního plavání venku. Navíc až překvapivě nízká energetická spotřeba a nenáročná údržba. Pozvolný vstup do bazénu a rafinovaně umístěné trysky pro základní hydroterapii. Regulovatelný protiproud, protiskluzová podlaha a madla pro akvatická cvičení dělá z vašeho termálního bazénu s protiproudem skvělé místo pro denní relaxaci. Ideální pro váš životní styl a kondici.

Skvělý termální bazén pro celoroční používání. Žádné zazimování. V zimě zahřeje, v létě ochladí.

Nechte se inspirovat níže v GALERII.

SWIM SPA XL

Nadčasový design, čisté linie a dokonalá elegance celoročního termálního bazénu. Ozdoba exteriéru i interiéru s dostatečným prostorem. Plavání bez ohledu na prostor a počasí. Uvolnění v domácím bazénu a skvělá kondice. Silný protiproud, dálkové ovládání a osvětlení udělají z tohoto bazénu místo, kterým se budete právem chlubit.

SWIM SPA M

Ideální spojení vířivky a celoročního bazénu v moderním designu. Prostor pro plavání i k relaxaci. Krásně prohřátá voda k celoročnímu koupání venku. Objevte atmosféru koupání v mrazivém dni. Termální domácí bazén si okamžitě oblíbíte.

 

LOUNGE

Vyniká velkorysým prostorem a kombinaci nejlepších masážních pozic pro dokonalou relaxaci. Jedinečný design interiéru s integrovanými schody předurčuje LoungeiN k zabudování. Díky integraci do země se spolu se swim spa snadno sladí s jakýmkoliv architektonickým stylem.

COMBI

Vířivka, která doplní vaši swim spa. Totožný design, skvělá výbava masážních trysek, doslova nádherný interiér. Uvolněte se po sportovním výkonu a dopřejte si relaxaci jediný krůček od vašeho domácího bazénu

Galerie

Bazény USSPA

KONTAKTUJTE NÁS