KARIÉRA

Pro rozšíření a posílení našeho týmu aktuálně hledáme nové kolegy na pozice.

Elektromontér – servisní technik

    Nabízíme:

    • zaměstnání na HPP ve stabilní renomované a zavedené firmě s téměř třicetiletou tradicí, po zapracování smlouva na dobu neurčitou
    • zajímavou práci (není to jednotvárná nudná práce – každý den je jiný)
    • motivující finanční ohodnocení (30-36.000 Kč po zapracování) a možnost profesního a kariérního růstu

    Benefity a další zaměstnanecké výhody:

    • bonusy, prémie
    • stravenky, příspěvek na stravování
    • 3 dny placené dovolené navíc
    • špičkové vybavení pro práci: auto, nářadí, oblečení, ochranné pomůcky
    • jednosměnný provoz
    • každou odpracovanou minutu Vám zaplatíme
    • možnost si nadpracovat hodiny
    • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
    • příspěvek na pojištění odpovědnosti

    Požadujeme:

    • znalosti a zručnost v oboru elektro v rozsahu stanoveném vyhl. 50/78 Sb. , min. § 6
    • ŘP skupiny B – praxe v řízení vozidla (ve firmě moderní dodávkové vozy Ford Transit)
    • základní komunikační schopnosti (komunikace s klientem a ostatními účastníky realizací)
    • samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce
    • časová flexibilita
    • solidní vystupování, zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání
    • dobrý zdravotní stav

    Náplň práce:

    • montáž, zapojení a seřízení bazénové technologie: filtračních zařízení, ohřevů, podhladinového osvětlení, desinfekčních automatik, UV aparatur a dalších komponentů vč. měření a regulace
    • montáž, zapojení a servis whirlpoolů, saun, parních lázní atd.
    • montáž – lepení – trubních tlakových rozvodů z PVC
    • provádění pravidelných servisních prací na již hotových zakázkách
    • provádění modernizací a repasí

    Obchodně technický zástupce

      Nabízíme:

      • práci ve stabilní, renomované a zavedené firmě (na trhu 30 let)
      • práce na HPP, odpovídající motivační finanční ohodnocení
      • marketingovou a administrativní podporu
      • zaškolení, další rozvoj v oboru
      • možnost osobního i kariérního růstu
      • příjemné pracovní prostředí a kolektiv

      • mobil, notebook, firemní vůz k dispozici
      • občerstvení na pracovišti

      Požadujeme:

      • vzdělání ve stavebním, technickém nebo obchodním směru výhodou
      • prokazatelná praxe v obchodní činnosti aspoň 2 roky
      • praxe v blízkých oborem výhodou
      • přirozený obchodní talent a prozákaznický přístup
      • příjemné a reprezentativní vystupování
      • výborné komunikační a organizační schopnosti
      • dobrou znalost MS Office
      • ŘP sk. B – aktivní řidič
      • znalost AJ nebo NJ výhodou

      • udržovat a rozvíjet kontakty se stávajícími zákazníky
      • aktivní vyhledávání nových zákazníků
      • neustálé zlepšování služeb zákazníkům
      • příprava a prezentace technických cenových nabídek
      • dosažení stanovených prodejních cílů
      • příprava reportů a analýz
      • působnost firmy Morava

      Projektant

        Nabízíme:

        • zajímavou práci pro stabilního zaměstnavatele
        • příjemný kolektiv a pracoviště
        • dobré platové podmínky – v závislosti na schopnostech
        • možnost profesního a finančního růstu

        Požadujeme:

        • dobrou znalost AutoCad, MS Office
        • odbornost pozemní stavby, TZB – není podmínkou
        • seriózní a zodpovědný přístup
        • praxe vítána

        • Příprava všech stupňů projektové dokumentace (od jednoduchých dispozičních návrhů, po realizační dokumentaci, funkční schémata, specifikace zařízení)
        • Práce ve zkušeném týmu, po zapracování samostatné řešení dílčích úkolů
        • Obhlídky na místě stavby, zaměření stávajícího stavu

        Pokud máte zájem o některou z výše uvedených nabídek, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu bws@bws-prerov.cz a do předmětu e-mailu prosím uveďte, o jakou pozici máte zájem.
        V případě Vaší preference prvotního kontaktu telefonicky, volejte Lence Dolákové na číslo 608 427 000.

        KONTAKTUJTE NÁS