PRO ARCHITEKTY a projektanty

Naše firma se zabývá úzce specializovanou činností, kterou je projekce, realizace a servis kompletní technologie pro wellness zóny rodinných domů a komerční wellness centra. Profitujte i vy z našich odborných znalostí a know-how, získaných za 30 let naší praxe.

Podpora pro architekty a projektanty 

  • Potřebujete ve fázi návrhu připravit nebo konzultovat dispozičně provozní varianty wellness prostoru? Zajímají Vás prostorové nároky na technické zázemí?
  • Potřebujete zpracovat bilance spotřeb vody a energií, pro potřeby povolení stavby?
  • Jste již ve stádiu projektové přípravy a potřebujete zpracovat dílčí části projektové dokumentace, včetně požadavků na stavební připravenost?
  • Potřebujete technickou podporu či konzultaci v rámci rekonstrukce stávajícího bazénu nebo wellness?

 

Showroom

Přijďte se nezávazně podívat na ukázky našich produktů. Ať už Vám nebo Vašim zákazníkům rádi poradíme s výběrem materiálů, technologie i s přípravou specifických částí projektu

Na našich saunách, bazénech či whirlpoolech si můžete prohlédnout vzorky materiálů se všemi detaily. Ukážeme Vám různá materiálová provedení a možnosti ovládání. Probereme s Vámi technické možnosti Vašeho projektu i prostorové nároky na jeho realizaci.

Na příkladech desítek podobných realizací Vám ukážeme možnou výslednou podobu, zároveň zmíníme výhody i nevýhody Vámi zvoleného řešení a podělíme se o zkušenosti z provozu.

 

 

KONTAKTUJTE NÁS