O nás

29 let zkušeností

  Už od roku 1992 nás baví bazény a wellness! Naše firma se zabývá úzce specializovanou činností, kterou je projekce, realizace a servis kompletní technologie pro wellness zóny rodinných domů a komerční wellness centra.

  Navrhujeme a dodáváme rodinné i veřejné bazény, whirlpooly, sauny, parní lázně, ochlazovny a odpočívárny, včetně řešení klimatu těchto prostor. 

  Jako zkušení profesionálové si dobře uvědomujeme, že chyby při návrhu, projekci a stavbě bazénů a wellness se mohou dramaticky prodražit a v horším případě být nevratné. Proto v průběhu celého procesu klademe velký důraz na kvalitu, preciznost, váš uživatelský komfort a nízké provozní náklady.

  V zájmu zákazníka realizujeme zakázky pouze na území Moravy. Je to především z důvodu kvalitní technické a projektové přípravy zakázky, precizní a cenově přijatelné realizace a taktéž rychle dosažitelného servisu, zbytečně neprodražovaného stovkami kilometrů navíc.

  Abychom měli kapacitu být i do budoucna našim klientům na blízku a k dispozici, až na výjimky poskytujeme servis pouze na námi realizovaných zakázkách.

  Fungujeme téměř 30 let a každý den děláme vše pro to, abychom tu pro vaše potřeby byli k dispozici minimálně dalších 100…

  Téměř 2400 spokojených zákazníků jsou naší nejlepší referencí a zároveň motivací se neustále zlepšovat!

  Profitujte i vy z našich zkušeností, odborných znalostí a prozákaznického přístupu …

   Komplexní řešení

    Nabízíme Vám komplexní vyřešení a zajištění celé zakázky – Vy nám sdělíte svůj záměr a my zajistíme vše ostatní.

    Máme široký záběr – od nadčasového, kvalitního a komfortního venkovního bazénu, přes wellnessovou zónu rodinného domu s interierovým bazénem, whirlpoolem, parní lázní a saunou, až po kompletní komerční wellness centra. U všech těchto prostor řešíváme i jejich klima – odvlhčování, větrání, atd.

    Nabízíme komplexní balíček služeb – od vypracování prvotních dispozičně provozních variant, až po garantovaný pozáruční servis.

    Zakázky kompletujeme z moderních, parametricky nejvhodnějších technologických aparatur, zařízení a komponentů více než 40 renomovaných výrobců a dodavatelů, s jejichž produkty máme dlouhodobé dobré zkušenosti.

    Realizaci zajišťují naši kvalifikovaní technici a montéři. Jen malou část speciálních prací kooperujeme s týmem osvědčených externích spolupracovníků. Aby byl zajištěn hladký průběh celého projektu, naši manažeři detaily a postup koordinují s další subjekty a specialisty, kteří se na stavbě podílejí. Dle typu, rozsahu a složitosti dané zakázky se aktivně zúčastňujeme i desítek kontrolních dnů a koordinačních jednání.

    Výsledkem je atraktivní, moderní a nadčasové řešení s vysokým uživatelským komfortem, současně však řešení maximálně praktické a taktéž s co nejnižšími provozními náklady.

    Individuální přístup

     Každý z klientů má jinou potřebu, odlišný charakter užívání, svoji představu designu a v neposlední řadě finanční možnosti. Díky našim zkušenostem a produktovému portfoliu  umíme nabídnout každému klientovi individuální řešení na míru. Nejsme výrobce nebo prodejce jednoho typu bazénu, whirlpoolu nebo dezinfekční automatiky a nenutíme Vám je jako jediné správné.

     Abychom se co nejlépe trefili do Vašeho zadání, na první schůzce Vás pozorně posloucháme a vyptáváme se Vás na dopřesňující informace a souvislosti. Jedině tak jsme vám pak schopni navrhnout odpovídající koncepční řešení na míru.

     Neodbýváme ani technické cenové nabídky; každou standardně vypracováváme obvykle ve třech variantách, odlišných úrovní vybavení a parametrů – napříč portfoliem našich dodavatelů a výrobců.

     Kde je to technicky možné, nabízíme klientům rozetapování realizace. Doporučujeme raději budovat a dovybavovat postupně, z kvalitních materiálů, komponentů a aparatur, než mít  všechny bazénové atrakce a desinfekční automatiky levné provenience hned, ale už po pár letech obtížně řešit, co s tím. Poruchové nebo zastaralé auto vyměníte snadno a za pár dní, kuchyňskou linku bez bourání za měsíc. Ale muset po 10-15 letech měnit nevhodně vybraný, špatně navržený nebo nekvalitně realizovaný bazén, znovu bagrovat a stavět v krásné zahradě mezi vzrostlou výsadbou a závlahami…  A v interierových wellness zónách je komplikovanost a cena takového upgrade v adekvátně jiných řádech…

     Pokud naši klienti chtějí, jsme jim i po předání hotové zakázky kdykoliv v budoucnu nablízku a k dispozici. I proto už od počátku nabízíme transparentní, korektní vztahy, založené na vzájemné důvěře.

     Showroom

      Stavte se na kafe! Zcela nezávazně se přijďte podívat, co a jak děláme. Provedeme Vás a představíme společnou cestu k možné realizaci. Jen prosím cinkněte předem, ať tu hodinku dvě máme prostor a klid se věnovat pouze vám.

      Neprodáváme z katalogu – snažíme se velkou část naší široké nabídky ukázat v reálu. 

      Na funkčním bazénu, zastřešení, whirlpoolu nebo našich saunách si můžete prohlédnout detaily. Uvidíte různá materiálová provedení a možnosti ovládání, probereme s Vámi technické možnosti, prostorové nároky, posoudíte hlučnost.

      Konkrétně je u nás k vidění:

      • 6 fragmentů bazénů, jeden z nich funkční, s automatickou lamelou, protiproudem a vzduchovou masáží
      • bazénová technologie, dezinfekční automatiky, UV aparatury, robotické vysavače, solární sprchy, bazénové lemy, obklady a dlažby
      • 4 moderní typy bazénových zastřešení včetně motorického pojezdu, fragment pojízdné terasy
      • 5 atraktivních saun a další prezentace saunových topidel a regulací
      • funkční parní lázeň
      • wellnessové sprchy
      • 3 privátní a jeden komerční whirlpool
      • další široké spektrum komponentů a materiálů

      Na příkladech desítek podobných realizací Vám ukážeme možnou výslednou podobu, zmíníme výhody a nevýhody, zkušenosti z provozu.

      Zkrátka dáme Vám maximum inspirace, podnětů a informací pro společné definování Vaší poptávky a následný výběr dodavatele.

      Vlastní projekce

       I malý projekt je potřeba dobře připravit! V rámci technické přípravy i samotné projekční činnosti se zaměřujeme na detaily. Respektujeme Vaše představy, a zároveň ohlídáme  požadavky platných norem, vyhlášek a předpisů. 

       Společně vytvoříme jasné zadání, které dále rozvíjíme. Snažíme se maximálně využít každý centimetr investičně i provozně nejdražších prostor daného objektu. 

       V průběhu celého procesu zpracováváme všechny stupně dokumentace. Dispozičně provozní varianty připravujeme pro Vaši lepší představu a jako podklad pro stanovení kalkulace ceny. 

       Následně připravíme komplexní projektovou dokumentaci pro povolení stavby, naše řešení koordinujeme s ostatními profesemi a nakonec dokumentaci rozpracujeme až do realizačních podrobností a potřebných detailů.

       Ve spolupráci s architektem, projektantem stavby a investorem provádíme technický dozor. Díky tomu se lze v průběhu stavby vyhnout případným chybám a rychle reagovat, pokud věci nejdou podle plánu.

       Uživatelský komfort

        Necháme Vás relaxovat!  Každou zakázku umíme navrhnout a realizovat tak, aby byla co nejméně náročná na údržbu a provoz, šetřila váš drahocenný čas a naopak vám poskytovala co nejlepší podmínky pro odpočinek a maximální uživatelský komfort.

        Toho dosahujeme zejména

        • kvalitními spolehlivými automatickými aparaturami na měření kvality vody a jejich korekci, automatickými vysavači bazénů, atd.
        • optimální úrovní řízení a kontroly jednotlivých technologických zařízení, ať už autonomní nebo zakomponovanou do softwarového řízení celého objektu
        • technologickým zařízením s minimálním hlukem
        • servomotorickým zakrýváním bazénů – hladinových lamel, bazénového zastřešení i pojízdných teras
        • příjemným klimatem v bazénových halách a dalších prostorách kvalitní vzduchotechnikou
        • rychlým a kvalitním servisem na míru Vaší potřebě

        Neprodáváme bazény a wellness, pomáháme vytvořit prostor pro Vaše zážitky a komfortní relax!

        Úsporný provoz

         V dnešní době nebývalého zvyšování cen energií nám záleží dvojnásob na tom, aby naše realizace byly maximálně úsporné a odrážely EKO trendy v oboru. I tady platí, že nejlevnější je ta energie, která se nespotřebuje. 

         Samozřejmostí jsou u nás:

         • dostatečné tepelné izolace samotných bazénů a jejich technologie
         • účinné zakrývání hladiny bazénů a whirlpoolů
         • mobilní zastřešení bazénů, zdarma zvyšující teplotu vody o minimálně 10°C
         • moderní tichá invertorová tepelná čerpadla s vysokou účinností
         • s rezervou dimenzované nízkoteplotní výměníky
         • vzduchotechnická zařízení se zpětným získáváním tepla
         • automatiky dezinfekce a středotlaké UV aparatury, snižující spotřebu vody, energie i dezinfikantů, při odpovídajícím hygienickém ošetření vody
         • profesionální servis, zajišťující dlouholetý bezchybný a ekonomický provoz celého zařízení  

         Rádi Vám poradíme s tématem energetické náročnosti, abyste v následném provozu udrželi náklady na uzdě.

         Rychlý servis na míru

          Profesionální údržba je základ. Podle potřeb a individuálních požadavků našich klientů zabezpečujeme na jejich zakázkách různé druhy a rozsah odborného servisu. Realizujeme zakázky „pouze“ na Moravě, takže to k Vám máme vždy blízko!

          Jsme připraveni poskytnout rychlý a kvalitní servis, ať už se jedná o pravidelné servisní úkony na technologii, periodické kontroly a revize, nebo sezónní servis na venkovních bazénech (zazimování a odzimování bazénu provádíme pravidelně u 250 zákazníků).

          Máme tým techniků, kteří jsou pravidelně proškolováni na všechny dodávané aparatury a technologická zařízení. Díky odpovídajícímu vybavení našich servisních vozidel a zázemí velkého skladu náhradních dílů, spotřebního materiálu a provozních náplní jsme schopni pružně reagovat na Vaše požadavky. Nic nás nepřekvapí!

          Pravidelný servis provádíme pro téměř 200 zákazníků. Staráme se o wellness centra i privátní bazény a whirlpooly především s automatikou na měření parametrů vody a dávkování chemie.

          V odpovídajících intervalech zabezpečujeme výměnu vody v bazénech, whirlpoolech, vyčištění hladinových lamel, bazénové vany, akumulačních nádrží, celkovou sanitaci, výměnu filtračních náplní, kontrolu a seřízení celého  technologického kompletu, včetně saun, parních lázní a vzduchotechniky. 

          Dle požadavků a finančních možností našich klientů provádíme postupné dovybavování a modernizace zakázek

          I poskytováním takto individuálního, rozsáhlého a dostupného servisu se snažíme denně naplňovat naše firemní motto: VŠE PRO VÁŠ KOMFORTNÍ RELAX.

          KONTAKTUJTE NÁS