Privátní whirlpooly usspa

Vyjímečnost USSPA

Když jste nároční a vyžadujete od spa to nejlepší. Sofistikovaný design vířivek z dílny akademického sochaře Petra Slaniny a designéra Filipa Streita (Divan Design), elegance a naprostý respekt k ergonomii oceněný prestižní mezinárodní cenou Red Dot 2016 a světovým oceněním Good Desing. Komplexní hydroterapie a spolehlivé USSPA technologie. Vše má za cíl jediné: vaše pohodlí a relaxaci během pobytu ve spa.

Nechte se inspirovat v GALERII níže.

LOUNGE iN

První privátní spa konstruovaná k zabudováni do země LoungeiN, kombinuje to nejlepší z celé naší produkce. Propojuje designové prvky a funkčnost nejen z privátní a komerční řady, ale je inspirovaná i jedinečnou spa budoucnosti Solitaire. Zabudováním vaši vířivky získáte ničím nerušený čistý prostor a vířivka se tak jednoduše sladí s jakýmkoliv architektonickým stylem domu i zahrady. Jedinečný design interiéru vířivky s integrovanými schody vám zároveň zajistí bezpečný vstup a výstup ze spa. Model vířivky nabízí ty nejlepší masážní pozice pohromadě a zajistí pohodlí až pro 7 osob. Jako jedinou privátní vířivku lze LoungeiN vybavit automatickým termokrytem ACS®. Vaši spa si tak otevřete a zavřete pouhým stiskem tlačítka.

COLUMBA iN

Velkorysý prostor a maximum masážních pozic. Relax a terapie ve vířivce až pro sedm osob. Máte velkou rodinu? Relaxujete společně se svými přáteli? Pak je právě vířivka ColumbaiN ideální součástí vašeho životního stylu. Potřebuje prostor. Pokud ho máte, podlehněte jí. Vrátí vám to už v prvním okamžiku.

Tato vířivka ví, jak vás hýčkat.

ORION iN

Vířivka s kruhovým půdorysem a ergonomicky tvarovaným interiérem. Světový designový unikát. Namísto běžných jednoduchých lavic má tato spa čtyři pohodlná křesílka a lehátko. Dokonalé využití prostoru. Máte malé děti? Vířivka OrioniN myslí na pohodlí a relaxaci všech. Hydroterapeutický gejzír Volcano Jet vás uchvátí. Tato vířivka se u vás doma rychle zabydlí.

VIRGO iN

Zcela nový model s výjimečně řešeným interiérem. Partnerské uspořádání lehátek je předurčené k dokonalým chvílím relaxace ve dvou. Vířivka VirgoiN má přitom dostatek prostoru pro celou rodinu. Kromě dvou lehátek nabízí i oblíbené hluboké křeslo hned ve dvou provedeních a se dvěma různými masážními sestavami, lavici s masáží XComplexiN a ideálně řešené místo pro masáž přední strany stehen, které oceníte nejen po běhání. Odpočívat nebo se zde společně bavit může až pět osob zároveň. VirgoiN je dokonalá rodinná spa.

TAURUS iN

Design vířivky je ideální pro umístění v rohu místnosti či terasy. Promyšlená ergonomie a dostatečné pohodlí až pro pět osob. Vířivka TaurusiN dělá čest svému jménu. Kvalita, spolehlivost a pocit silného strážce rodinné relaxace a komfortu. Vnitřní dispozice této vířivky vám učaruje. Dvě lehátka a unikátní masáž přední strany stehen vás přesvědčí, že TaurusiN je ta pravá spa.

PERSEA iN

Rozměry vířivky umožňují instalaci téměř v jakémkoliv prostoru. Tato spa ale klame tělem, rozhodně není malá. Skrývá dostatek prostoru pro čtyřčlennou rodinu. Dokonce i pět osob si v této vířivce najde pohodlné místo. Rozmazlujte se hlubokým křeslem s masážní sestavou Shiatsu a objevte blahodárné účinky trysek ve vířivce PerseaiN.

DRACO iN

Velkorysé místo ve vířivce pro dvě osoby. Účinná odpověď na náročný životní styl a touhu po odpočinku. Shiatsu masáž uvnitř spa uvolní vaše tělo i mysl po náročném dni. Oblíbená lehátka doplňuje jedno místo navíc. Vířivka DracoiN je tudíž spa a skvělý společník i pro tříčlennou rodinu.

LYRA iN

Získá vaše sympatie. Jste singl? Žijete ve dvou? Užívejte si odpočinek a relaxaci v na pohled malé, ale uvnitř překvapivě prostorné vířivky. Dvě různá lehátka ve vířivce LyraiN jsou tu pro vás a splní všechna vaše přání. Dopřejte si dokonalé uvolnění ve vířivce každý den. Sami, ve dvou…

LyraiN získala prestižní mezinárodní ocenění za design Red Dot 2016 a světové ocenění za design Good Design.

ASTON

Vířivka středního rozměru s dostatkem místa pro příjemné rodinné chvilky relaxace. Aston nabízí čtyři odlišné pozice se sestavami nerezových trysek pro komplexní masáž, jejíž intenzitu můžete plynule regulovat pomocí centrálního TurboBoost systému. Propracovaný funkční design vířivky pamatuje i na detaily, jako jsou tvarovaná madla a protiskluzová úprava dna.

NOEL

Vířivku Noel vystihují čisté linie a jednoduše účelný interiér. Rozložení vodních a vzduchových masážních trysek spolu s volným interiérem nechává prostor i pro vlastní fantazii při hledání nových masážních pozic. Trysky osazené do spirály zajistí masáž celých zad, stačí se jen posouvat kolem dokola.

BENJAMIN

Benjamínek řady USSPA | privat je nejmenším ze všech modelů vířivek. Vytváří báječné prostředí pro intimní relaxaci ve dvou. Komfortní polštářky přispějí k celkovému uvolnění. Nezapomeňte skleničku něčeho dobrého, na místa pro odložení skleniček jsme pamatovali.

Galerie

Luxusní vířivky USSPA

KONTAKTUJTE NÁS