Komerční whirlpooly riviera pool

Whirlpooly Riviera

Níže uvedené modely výrobce RivieraPool jsou zvláště vhodné pro komerční koupaliště a koupaliště. Všechny vířivky mají certifikaci DIN a jsou vyrobeny v Německu, splňují všechny evropské normy. Jsou dokonalým wellness doplňkem pro hotely, penziony, ehabilitační zařízení či fitness centra. Díky vysoké hladině vody vířivka harmonicky zapadá do svého okolí. Hladké přechody bez rušivých hran vytvářejí nevtíravý a zároveň jedinečný elegantní vzhled. Maximální hloubka vody umožňuje výjimečný masážní zážitek a velký objem vody poskytuje dostatek volného prostoru pro pohyb. To umožňuje ponořit celé tělo a volně se vznášet v natažené poloze.

 

 

 

 

RELAXO

Relaxo je elegantnÍ čtyřmístný bazén pro Váš penzion nebo hotel. Vstup se dvěma schody je velkorysy řešený a bezpečný. Zakřivené partie horního okraje decentně označují sedadlá. Každé sedadlo je vybaveno vlastní kombinací trysek, aby se masáž mohla cíleně zaměřit na místa, které potřebujete masírovat.

ROMAN

Díky svému elegantnímu kulatému tvaru dovedla představuje model ROMAN dokonalou eleganci a harmonii. Tato dokonalost ve stylu pokračuje také k funkčnosti. Výkonné vzduchové trysky pomáhají uvolnit napjaté svaly a poskytuje silný pulzující proud vzduchu a vody, který stimuluje vaše tělo i duši. Masážní trysky jsou navrženy přesně tak, aby masírovaly vaše svaly tam, kde je to potřeba.

WAVE HIGHLINE

Wave Highline zaujme svým jednoduchým, obdélníkovým tvarem se čtyřmi sedadly v rozích diagonálně proti sobě. Je určen pro čtyři osoby, které mají dostatek prostoru pro protahování a plavání. Pohodlné krční polštáře a velké množství masážních a vzduchových trysek skutečně rozpohybují váš krevní oběh. Zvláštní přednost: hladina vody je v jedné rovině s podlahou, což umožňuje položit vámi vybranou podlahu až k okraji bazénu a zakrýt zapuštěný přepadový kanál.

OCTAGON

Díky vysoké hladině vody vířivka harmonicky zapadá do svého okolí. Hladké přechody bez rušivých hran vytvářejí nevtíravý a zároveň jedinečný elegantní vzhled. Maximální hloubka vody umožňuje výjimečný masážní zážitek a velký objem vody poskytuje dostatek volného prostoru pro pohyb. To umožňuje ponořit celé tělo a volně se vznášet v natažené poloze. Je také možné instalovat ramenní a krční trysky pod vodní hladinu a dosáhnout tak ještě lepšího masážního efektu. 

Galerie

Komerční vířivky RiveraPool

KONTAKTUJTE NÁS