Privátní whirlpooly Sundance Spas

Sundance Spas

Dopřejte si tu nejlepší hydromasáž. O samotě, s rodinou či přáteli. Nechte na své tělo působit desítky masážních trysek a vychutnejte si zasloužený relax. Třeba každý den.

  • V nabídce máme vířivky kalifornské značky Sundance Spas pro 2 až 7 osob.
  • U každé z nich máte možnost zvolit si barvu obložení i barvu vnitřní skořepiny
  • Vybranou vířivku vám dovezeme a nainstalujeme na klíč

Pokud si nevíte rady, podívejte se na několik často kladených otázek o vířivkách nebo nás rovnou navštivte na našem showroomu. Rádi vás uvidíme a pomůžeme vám vybrat ideální model přímo pro vás!

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi drahou a levnou vířivkou?

Vířivka je luxusní výrobek a vířivky Sundance Spas patří k nejkvalitnějším produktům, které jsou k dostání. Společnost Sundance Spas má již téměř 40 let zkušeností a tyto vířivky jsou technologicky i designově ty nejlepší na trhu. Nabízíme vám nejen velmi kvalitní produkt, ale také profesionální přístup a servis produktů. Samozřejmostí je také dostupnost náhradních dílů. Levnější vířivky sice poskytují produkt, který na první pohled vypadá podobně, ale jednotlivé části se velmi rychle rozbijí či opotřebují, a za pár let budete muset s největší pravděpodobností celou vířivku vyměnit. Společnost Aquamarine Spa je na trhu již 20 let a naše první vířivky stále bez problémů fungují.

Pro koho je vířivka vhodná a mohou ji využívat děti?

Vířivka je vhodná pro všechny kromě těhotných žen a lidí, kteří by mohli mít problém s pobytem ve velmi teplé vodě (například kvůli problémům s krevním tlakem). Děti do vířivky mohou, avšak je vhodné snížit teplotu a nedoporučuje se také zapínat masážní programy.

Jaké jsou provozní náklady na vířivku?

Záleží na velikosti a umístění vířivky. Pro venkovní i vnitřní variantu se však náklady pohybují mezi 8 000 Kč až 12 000 Kč ročně. Důležité je nechávat vířivku přikrytou termokrytem.

Jak se o vířivku starat?

Vířivka vám poskytne komfort celoročního koupání na zahradě a za to vyžaduje opravdu minimální péči:

  1. Vyberete si druh chemie, který vám bude vyhovovat, a dávkujete dle instrukcí – v případě kyslíkové a chlorové chemie po koupání, v případě polymerové chemie jednou týdně.
  2. Dále je nutné pečovat o filtr – jednou za tři týdny by se filtr měl vyprat pod hadicí čistou vodou. Můžete ho také vložit do nádoby s vodou a odmašťovačem a poté ho stačí jen opláchnout.
  3. Jednou za čas je také vhodné vyměnit vodu ve vířivce (cca jednou za 4–5 měsíců).

Modelové řady

ŘADA 980

Nová nejvyšší řada vířivek 980 je tím nejlepším co společnost Sundance Spas nabízí.

Spojení designového zpracování, nejlepších materiálů a profesionální vodní i vzduchové masáže. Vířivky jsou charakteristické svým designovým vnějším obložením s efektním rohovým osvětlením a odpočinkovou lounge zónou s chladícím prostorem na nápoje. Řada 980 nabízí dva modely Claremont a Kingston a oba dva jsou vybaveny tou nejkvalitnější vodní i vzduchovou masáží a nejvýkonnějším systémem čištění vody. V základní výbavě mají také odolné zakrytí SunStrong Extreme a nebo vybavení SunSmart Wifi kit, díky kterému budete moci svou vířivku ovládat přímo z vašeho chytrého telefonu.

Nejnovější řada luxusních vířivek 980 předčí veškerá vaše očekávání.

ŘADA 880

Vířivky z řady 880 nabízejí spojení moderního designu a prémiové výbavy.

Velkou výhodou oproti řadám 680, 780 a Select je vybavení vířivek perličkovou masáží – malé vzduchové trysky rozmístěné po celé vířivce vhání do vody proudy bublinek a poskytují tak jemnou masáž celého těla. Zároveň se využívají také pro aplikaci vodní aromaterapie. Vířivky poskytují prémiové vybavení, jako například integrované ovládání světel vířivky, barevný dotykový displej, jedinečné nastavitelné bezložiskové trysky, kvalitní systém filtrace, možnost ovládání vířivky pomocí chytrého telefonu a mnoho dalšího. Řada 880 nabízí velké vířivky pro více osob (modely Aspen a Maxxus), ale také malou variantu vířivky pro dvě osoby (model Capri).

Pokud si přejete velmi kvalitní designovou vířivku s prémiovou výbavou, řada 880 je pro vás to pravé.

ŘADA 780

Řada 780 nabízí vysokou funkčnost a odolnost.

Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z nadstandardních materiálů a díky tomu si budete moci užívat opravdu dokonalou hydromasáž, kdykoli si budete přát. Vířivky 780 poskytují profesionální hydromasáž, kterou zajišťují kvalitní nerezové trysky, a moderní design veškerých komponentů, jako je vodopád, polštářky i dotykové ovládání. Vířivky této řady jsou vybaveny kartušovou filtrací s velkou filtrační plochou, která zajištuje perfektní čistění vody, a proto je péče o vířivku velmi snadná. Řada 780 nabízí několik modelů vířivek. Svým vnitřním uspořádáním i velikostí jsou velmi podobné vířivkám z řady 880.

Vířivky z řady 780 ocení zejména ti, kteří si chtějí užívat přednosti kvalitní hydromasáže a zároveň požadují vysokou funkčnost a spolehlivost.

ŘADA 680

Vířivky z řady 680 nabízejí základní výbavu, kterou potřebujete k pohodlné relaxaci, a zároveň luxus v podobě servisního zázemí největšího výrobce vířivek na světě.

Vířivky jsou vybaveny pohodlně tvarovaným sezením, hydromasážními tryskami, kartušovou filtrací, a některé modely i malým vodopádem. Poskytují i možnost výběru vestavěného rádia do většiny vířivek. Tato řada nabízí několik standardních modelů vířivek a zároveň jako jediná také speciální tvary vířivek – kulatou vířivku Denali a trojúhelníkovou vířivku Tacoma.

Vířivky z řady 680 jsou ideální pro ty, kteří si za nižší pořizovací náklady chtějí užívat kvalitní vířivé bazény a servisní zázemí největšího výrobce vířivek na světě.

Příklady realizací

Soukromé whirpooly Sundance SPAS

KONTAKTUJTE NÁS