Jaké zvolit zastřešení bazénu

Jaké zvolit zastřešení bazénu

Luxusní bazény představují vrchol relaxace a zábavy ve vašem domově. Jsou symbolem exkluzivity, elegance a nespočetných možností pro vytvoření bazénu, který bude vyhovovat vašim představám. Abyste si mohli tyto výhody plně užívat, je důležité nezapomínat ani na správné zastřešení bazénu.

Zastřešení bazénu je důležité hned z několika důvodů. Když investujete do bazénu, chcete v něm trávit co nejvíce času. Zastřešení bazénu udržuje vodu teplou a koupat se můžete i za horšího počasí. Je také důležitým bezpečnostním prvkem, usnadňuje údržbu vody a snižuje náklady na energie. S našimi produkty se váš bazén stane místem dokonalé relaxace a zábavy po celý rok.

Podle výšky rozdělujeme zastřešení bazénů do tří základních skupin – nízké nepodchozí zastřešení, dále středně vysoké zastřešení, které Vám již umožní radovánky i při zakrytém bazénu, a konečně vysoké podchozí modely pro maximální komfort při pohybu v bazénu a jeho bezprostředním okolí. Pokud hledáte něco extra, můžeme Vám nabídnout i speciální varianty zastřešení, jako jsou pojízdné terasy nebo lamelová zakrytí bazénu. Vaše možnosti jsou téměř neomezené!

Investujte do luxusu, který si zasloužíte, a začněte si užívat bezkonkurenčního koupání a relaxace!

Nerezový bazén se zdvihacím dnem - BWS Přerov
KONTAKTUJTE NÁS